Posted on SPA

Masaż twarzy jakie przynoszą korzyści? Powszechnie wiadomo, że masaż pleców i ramion pozwala na zrelaksowanie i zmniejszenie stresu, ale mniej znany jest fakt, że masaże naszej twarzy mogą być równie przyjemne i uspokajające a w Krakowie wybór jest znacznie większy niż w mniejszych miastach.

Oprócz kojącego wpływu na umysł, masaż twarzy-Kraków ma także dobroczynny wpływ na wygląd cery. Terapeutyczny efekt jego polega także na pobudzeniu krążenia chłonki i krwi. Jeżeli zastanawiasz się, czy masaże twarzy mają sens, to nie zastanawiaj się i skorzystaj z ich https://indicum.pl oferty! Wykonywanie drobnych okrężnych ruchów podczas zabiegu pozwala na lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry. W przypadku suchej cery można wydłużyć masaż do 20 minut. Widzisz, same korzyści a ofert w Krakowie tych jest więcej. Masaż z wykorzystaniem olejku rycynowego jest wykonywany od stuleci, w celu przyspieszenia usuwania ze skóry toksyn i zanieczyszczeń. Ma także właściwości regeneracyjne oraz przeciwzapalne. Masaż twarzy jest nieinwazyjną i całkowicie bezpieczną metodą, która pozwala na poprawienie wyglądu skóry. Jest względnie tani i łatwo dostępny. By osiągnąć najlepsze efekty, masaż twarzy musi być wykonywany regularnie. Efekty pojedynczego masażu utrzymują się około 3-4 dni.

A co najważniejsze olejek rycynowy możemy kupić w aptece za niewielką sumę, więc dodatkowo możemy naszą skórę w warunkach domowych wykonać ujędrniające ruchy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *