Posted on Bez kategorii

 

Bardzo wiele osób w różnym wieku decyduje się na tak interesujący i skuteczny zabieg, jakim jest mikrodermabrazja diamentowa. W dużych miastach jest to zabieg bardzo popularny, który posiada w swojej ofercie praktycznie każdy gabinet kosmetyczny. Miejsca takie muszą mieć do tego niezbędny, bardzo profesjonalny sprzęt, który mogą nabyć m.in. w https://www.venus-beauty.com.pl/products/mikrodermabrazja-diamentowa/5/ .

 

Głównym celem mikrodermabrazji diamentowej jest złuszczenie martwego naskórka po to, by mógł na jego miejsce tworzyć się zdrowy. Zabieg taki jest bardzo zaawansowaną i intensywną formą peelingu, który obecny jest w codziennej pielęgnacji każdej kobiety. Zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym jest jednak o wiele bardziej skuteczny i daje o wiele lepsze efekty.

 

Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest wielu osobom o najróżniejszych problemach skórnych. Leczy nie tylko zwykłe niedoskonałości charakterystyczne dla różnych form trądziku, ale także przebarwienia, defekty związane z nadmiernym opalaniem czy naturalnym starzeniem się skóry. Ceny zabiegów mikrodermabrazji diamentowej mogą być bardzo różne i przede wszystkim zależą od rodzaju i celu takiego zabiegu.

 

Rodzaj i zakres zabiegu Częstotliwość
Zwykła mikrodermabrazja 2-5 zabiegów co 2 tygodnie
Cera trądzikowa 3-5 zabiegów co 3 tygodnie
Cera dojrzała 5-6 zabiegów co 10 dni
Rozstępy i blizny 5-10 zabiegów co dwa tygodnie

 

Dzięki mikrodermabrazji diamentowej można w dużym stopniu poprawić wygląd skóry kobiety w każdym wieku, dlatego korzysta z tego zabiegu wiele osób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *