Posted on Bez kategorii

 

Interesują cię modne wózki dziecięce? Z Tosia na pewno wybierzesz wyjątkowy model i to w przystępnej cenie. Wiele polskich i zagranicznych gwiazd wybrało już sprzęt dostępny także u tego producenta. Niektóre gwiazdy stawiają na oryginalny design, innym zależy na eleganckim wyglądzie, a jeszcze inni zdecydowali się na zakup modelu do określonych zadań. Choć nie warto ślepo podążać za modą, to czasami warto zainspirować się wyborami celebrytów. Kto wie, może twój maluch będzie jeździł w takim samym wózku dziecięcym, co dzieci znanej osoby!

Gwiazdy pokochały modele wielofunkcyjne, zwłaszcza w wersji 3w1. Paulina Krupińska zdecydowała się na bardzo popularny w Polsce X-Lander, który swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości w niskiej cenie. Ogromną zaletą pojazdów wielofunkcyjnych jest to, że sprzęt rośnie razem z twoim maluchem. Na początku korzystasz z gondoli, a następnie ze spacerówki, do której możesz również wpiąć jako siedzisko fotelik samochodowy.

Wózki dziecięce w wersji eleganckiej czy sportowej? Tutaj opinie gwiazd wydają się podzielone. Niektórzy, jak Natalia Siwiec wybierają modele o kosmicznych kształtach i bardzo nowoczesnym designie, inni o wiele bardziej preferują sportowy styl firmy Mutsy. Dość sporą popularnością cieszy się również Cybex, który zagościł nawet w domu rodziny Lewandowskich oraz u Małgorzaty Sochy. Na elegancję w królewskim wydaniu zdecydowała się księżna Kate, która zaufała dostępnej także w Polsce marce Silver Cross.

W ostatnim czasie wśród wózków dziecięcych zapanował prawdziwy boom na modele przystosowane do potrzeb biegających rodziców. Baby Jogger pokochały zarówno gwiazdy Hollywood jak i znane osoby z polskiego show biznesu. Wśród fanów tej marki znalazły się takie gwiazdy jak Halle Beryy czy też Jessica Alba, a Tobey Maguire skorzystał nawet z podwójnej wersji dla dwójki swoich maluchów.

Modni rodzice na pewno nie zaprzeczą, że wózki dziecięce wybrane przez gwiazdy zdecydowanie mają coś w sobie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *